Astral Seyahata Başlarken

Astral Seyahata Başlarken Yaşam ve Biyoenerjinizi Yükseltin

İsteğinizi görmek istedim. Evrensel bilgi-altın çağ (Vahdet misyonluğuna hoş geldiniz. Önceki sohbetleri ve ismini yazmamı istemeyen bir dost) üst boyutlara; 4- 5 geçmek için daha önce de böyle geçişler defalarca olmuştu. Dünyamız geçiş sancıları geçirecek. Sevgi dolu kalplere arınmış gelişmelere müsait, akıllara duyarlı, sorumlu, samimi, liyakati olan dostlara ihtiyaç var.

Astral Seyahata Başlarken Yaşam ve Biyoenerjinizi Yükseltin

İsteğinizi görmek istedim. Evrensel bilgi-altın çağ (Vahdet misyonluğuna hoş geldiniz. Önceki sohbetleri ve ismini yazmamı istemeyen bir dost) üst boyutlara; 4- 5 geçmek için daha önce de böyle geçişler defalarca olmuştu. Dünyamız geçiş sancıları geçirecek. Sevgi dolu kalplere arınmış gelişmelere müsait, akıllara duyarlı, sorumlu, samimi, liyakati olan dostlara ihtiyaç var.

“Derman aramaya düşmüşse gönül,

Derdinde dermanın olduğunu bilir.

Ahu figan etmekteyse de bülbül,

Çiçekler asude olduğunu bilir.”

-Aramıza hoş geldiniz. İsteğim bilgileri takip etmek.

-Hoş bulduk. Bizden de saygılar… Benimle birlikte 7 kişiyi daha eklemişsiniz. Onların resimlerini göremedim profilinizde bir an. Yoksa aranan suçlu benmiymişim, dedim. Resmimi kaldırırsanız sevinirim. Size gördüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum. Belki şu an müsait değilsiniz ama ben yazayım, sonra dönüş yaparsınız belki.

-Fark etmez siz yazın, müsait olunca açıklarız inşallah.

-Bir nehir kenarındayım fakat etrafı yok. Sadece nehir ve suya yakın yüzen balıklar var. Daha doğrusu balık görüntüsünde ışıklar parlıyor yalnızım fakat beynimde birisi “Onlar balık gibi görünseler de aslında insanlar fakat insan özelliklerinden çok üstün insanlar.” diyor ve suyun yüzüne çok yaklaştılar. Artık iyice su yüzüne çıkıp insanlığa yardım edeceklermiş herhalde ve onlar mahitmalar mı, mahingalar mı? Tam uyandığımda hatırlayamadım. Ama araştırdığımda; agarta da bu mahitma ve mahinga adında iki görevli olduğunu öğrendim...

-Hayırlısı olsun.

-Daha sonra Ömer Sami kitaplarını, Çetin Bal’ın sitesinden gördüm. Dabbetül arzı araştırdığı ve Kuran’da Agartalılar’ın olduğu gibi söylemler okudum. Bir de bir isim daha vardı Arom Aron'unda Hz. Musa (as.) dönemindeki ilk başrahip olduğunu okudum belki de esene rahipleri ile alakalıdır o kitapta Seminyum isimli kişi size danışabileceğimizi söylüyor o yüzden sizi buldum.

- Semiyum, Agarta’da üstaddır. Onu Ömer Sami ile tanıştırmıştım, Agarta uygarlığı ve medeniyeti hakkında otomatik yazı şekliyle kitap yazdırması için. Dört çift kitap yazdırdı ama çok önemli olan iki kitabı Ömer’in gücü azaldığı için o kitaplar henüz yazılmadı:

  1. Kristal teknolojisi,
  2. Uzay teknolojisi, hakkında

Rüya ve astralde gördüğün; temiz akan su, yüksek ilimlerdir. Artık zamanı geldi: Yüksek ilim sahibi olanlar bu boyutlardan bazı yüksek varlıklarla irtibata geçileceğini ve yardım alınabileceğini ima etmişlerdir. Tabii ki doğru görmüşsünüz, bu görüntünün devamı gelecektir.

-Kendimi çok önemli bulduğum için değil ama yapmam gereken bir şey var mı, eskiden korkardım gördüklerimden. Artık korkmuyorum.

-Aldığın bilgileri kaydet ve bize yaz. Astral seyahate da çıkarsınız.

-Kocaman yeşil ızgara dairelerle geldiler ama ben korkmuştum zaten şu an tüm vücudumda bir akım söz konusu oldu elektrik akımı gibi. Temiz kalmaya zihnimi temiz tutmaya çalışıyorum her zaman. Okurum sayfanızdakileri hepsini bir gün inşallah, çok teşekkür ederim.

-Tamam sizin de yaşam enerjiniz yükseliyor, onu fark ettiniz. Bizi anımsarsan yanında olurum inşallah. Bugün sayfamda bir örnek yazdım. Çünkü yüksek boyutta varlıklarla irtibat için. Yüksek yaşam enerjiniz olmalı ki onların yüksek enerjilerinden etkilenmemeniz için.

-Onları çok kez beyaz ışık halinde gece gördüm. Süzülüyor ve hep bir kadın; esmer, omuzlarında saçları var. Üstümde ellerini gezdirdi ama ben korkmuştum.

-Senin yaşam enerjin yedi binken şimdi onbir bin olmuş. Daha da yükselecek, biz de takviye ederiz.

-O ne ki hocam, şunu da ben çekmiştim. Bu kadın olabilir mi göstereyim size.

-Önce korkmuş olabilirsin yaşam enerjin yükselince korkun geçer.

-Evet geçiyor artık, korkmamaya başladım.

-Biliyorsun biz daha önceki hocalardan değil, görevli bir üstadız. Hitabın ona göre olsa daha uygun olur.

-Tabii ki... Ben de bir S... Hocasıyım, o yüzden belki otomatikman öyle hitap etmişimdir. Üstadım diyebilir miyim size? Ne kadar daha artmalı bu yaşam enerjimiz ya da artabilir?

-Şimdi dünyada bu enerji ölçülebiliyor, bovismetre ile. Oniki bine kadar ölçen alet vardı, şimdi de on beş binliği çıkmış.

-Çok enteresan, ama güzel. Siz nasıl benim enerjimin onbir bine yükseldiğini anladınız üstadım?

-Bu uzaktan da olsa zihinsel ve ruhsal radyestezi ile anlaşılıyor. Ama biz doksan dokuz şifa âlemine de ayrıca kanalize oluyoruz. Bu ilahi kanala da bağlı olduğumuz için ve görevli olduğumuzdan yaşam enerjimiz on iki milyon bovis ile on beş milyon bovise yükselebiliyor gerekirse.

-Anlıyorum. Benim şu an yapmam gereken bir şey var mı? Sizin bana söylemek istediğiniz?

-Yazılarımı okumaya devam et Facebook’ta iki bin yazım var. Ayrıca internet sayfam da var. Vidolar ve kitaplar da var, yazdırdığımız. Ayrıca; birçok kitaplarda var.

-Tamam, hemen edineceğim en kısa zamanda. Çok teşekkür ederim Üstad Muzaffer Bey. Tekrar bir şeyler görürsem size danışacağım efendim.

-Tamam. Sağlıklı, şuurlu, mutlu, umutlu yaşamlar dilerim.

-Âmin, cümlemize. Sağ olun var olun.