Kozmik Enerji Terapisi

Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik enerji bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan, ruh-beden-zihin dengesini sağlamaya yönelik en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir. Yaklaşık 800 yıl önce Tibetli şaman rahipler tarafından şifa vermek amacıyla kullanılan gizli tutulmuş bir öğretidir. Bu yöntem, tarih boyunca çeşitli yerlerde aynı amaçla uygulanmıştır. Rusya’da bir hastanede çalışan Tıp doktoru (MD) DR. Vladimir Alexandrovich Petrov, tıbbın çözüm bulamadığı hastalıkların nedenini ve çözümlerini merak edip daha etkili yöntemler bulmak amacıyla eski öğretileri incelerken Tibetli şaman rahiplerden Kozmik Enerji Şifa Tekniğini öğrenip, geliştirip bu yöntemi hastalarına uygulamaya başlamış, yaptığı klinik deneyler sonucunda daha önce görülmemiş ölçüde hızlı ve etkili iyileşme sonuçları elde etmiştir.1983 yılında başladığı çalışmalarının başarısı üzerine, 1994 yılında Rusya’da ilk Kozmik Enerji Okulu’nu açmıştır. Kozmik Enerji Şifa tekniği, Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul edilen tek enerji sistemidir.

Kozmik Enerji Terapisi Nasıl Yapılır?

Kozmik Enerji seansı yaklaşık en az 20 en çok 40 dakika sürer. Danışan seans boyunca gözleri kapalı olarak ayakta bekler. Ayakta bekleyemeyecek hastaların uzanması uygundur. Seans tek kişiyle olabileceği gibi 3-5 kişilik grup ile birlikte de yapılabilir. Değişimin başlaması için önerilen seans sayısı 12’dir ancak kişinin durumuna göre bu sayı değişebilir. Seansların düzenli olarak alınması büyük önem taşır. Seans sıklığı günde iki ile haftada iki seans arasında değişebilir. Fakat sık yapılan seanslar verimi arttırır. Farklı amaçla yapılan seansların süre ve miktarları değişiklik gösterebilir. Seans süresince uygulayıcı, danışanın bedeninde veya aurasında bulunan çeşitli noktalara, organlara veya çakralara çalışarak temizlik ve şifa niyetiyle enerjiye kanallık eder.

Bir Sorun Yoksa Kozmik Enerji Terapisi Almalı mıyım?

Kozmik Enerji sadece ortaya çıkmış soruna yönelik çalışan bir şifa tekniği değildir. Kozmik Enerji henüz fizik bedende tezahür etmemiş enerjisel düzeyde aura alanında bulunan ve gelecekte kişiyi hasta edecek bilgilerin temizlenmesi ve kişinin yaşam alanındaki uyumsuz enerjilere karşı korunmasına yardımcı olur, ve en önemlisi atalarımızdan gelen genetik deformasyonların temizlenmesine, hayatımıza yansıyan olumsuz etkilerinin giderilmesine vesile olur. Kozmik seans sonrası kişi kendini daha enerjik, daha uyumlu, daha neşeli ve hem ruhsal hem bedensel daha sağlıklı hisseder. Bu nedenle bu yöntemden faydalanmanız için hasta olmanız gerekmez.

Kozmik Enerji Terapisinin Faydalı Olduğu Hastalıklar:

Şeker hastalığı

Tansiyon hastalıkları

Tüm organ hastalıkları (rahim,yumurtalık,bağırsak,karaciğer,dalak,böbrek,pankreas,safra kesesi,mide,göğüsler,akciğer,tiroid-paratroid vb)

Kalp hastalıkları

Cilt hastalıkları

Fıtık (bel,boyun,kasık,göbek)

Kan hastalıkları

Felç hastalıkları

Beden ağrıları

Bağırsak hastalıkları

Kemik ve omurga hastalıkları

Kilo problemi

İdrar yolları ve mesane hastalıkları

Uyku hastalıkları (uyku apnesi, narkolepsi)

Bağımlılıkların tedavisi (sigara,alkol,uyuşturucu gibi madde bağımlılıkları,kişi bağımlılığı)

Kanser

Negatif duygu enerjileri(kin-nefret-endişe-kaygı-stres-öfke-korku)

Psikolojik rahatsızlıklar (şizofren,bipolar bozukluk,panik atak,anksiyete bozukluğuvb..)

Büyü, lanet, beddua enerjilerinin temizlenmesi

Zihin temizliği, düşünce modelinde iyileşme

İnsan ilişkilerini düzenleme

Bolluk bereketi arttırma

Çakraları dengeleme, temizleme, aura genişletme

Organların çalışması gereken frekansa getirilmesi

Kısacası Kozmik enerji, grip gibi en basit hastalıklardan, kanser gibi en kritik hastalıklara kadar tüm hastalıkların geleneksel olarak tedavisinde kullanılır.