PLATİN SUYU

Monoatomik Platin Suyunun Faydaları

Monoatomik platin suyu kullanılmaya başladıktan kısa bir süre sonra başta beyin olmak üzere tüm hücrelere yayılır, kusurlu ya da hastalıklı hücrelerin içine girip parçalar, sağlıklı hücrelere platin mineralini vererek çoğaltır. Her türlü kanser hastasının tedavisinde metafizik bloklanmanın ve çakraların aktif olmasını sağladığı gibi uyuşturucu bağımlılığının tedavisinde, romatizmal hastalıklar, koah, otizm, alzheimer, hastalığı gibi tedavisi zor hastalıkları kısa sürede tedavi eder.

Platin ile altın suyu birlikte kullanıldığında mental bozukluk, alzheimer, parkinson, epilepsi hastalıklarında beyin gelişimi sorunlarında çocuklardaki beyin gelişim yetersizliklerinde, felç ve inmelerde, algı yavaşlaması, öğrenme zorluğu, obezite, kronik karaciğer ve bağırsak kanser türevlerinde kullanıldığı gibi vücut detoksund, metafiziksel bloklanma, beyin algı gelişimi, parapsikolojik gelişmeler, beyin içi idrak çalışmaları, beden enerjisi ve yaşam enerjisinin 10 katına çıkartır, çakraları aktifleştirir, foton kanalların tamamen yoğunlaştırıp aurayı güçlendirir. Bunların hepsi kişisel ve mental gelişim için fayda sağlar.

Beden, zihin ve ruhun uyumlu olmasını sağlar. kalp dokusunun, timusun ve endokrin sisteminin, DNA tamiri ve sinir dokusunun yenilenmesini destekler. Erkekler ve kadınlarda seksüel libidoyu artırır. Belleği güçlendirmek, zihinsel uyanıklığı artırmak ve nörolojik dokuların ve genel olarak tüm dokuların yenilenmesini sağlamak için beyindeki nöronlar arası iletişimi güçlendidirir.

Sipariş Telefonu: 0507 846 86 38